Perfect Match, pravidla

Perfektní shoda

Vyžaduje dva soutěžící a jednu modelku

Tato soutěž neni divizní. V jedné přihlášce můžou figurovat dva veteráni, dva nováčci, nebo jeden veterán a jeden nováček. Takže, nováčci, využijte šance a otestujte své schopnosti v této nové soutěži. Veteráni, vemte si nováčky pod svá křídla a ukažte jim, jak na to.

1. Dva soutěžící budou mít hodinu a půl na dokončení dvou rukou. Soutěžící A dokončí jednu ruku v soutěžním stylu Tip and Overlay. Tato ruka bude úplně shodna s práci na druhé ruce, kterou dokončí soutěžící B v technice Sculptured Nail. Pozor! Dovolené jsou jen papírove šablony!
2. Soutěžicí můžou použít gel nebo akryl. Obě ruce musí být ve stejné technice. Pokud jeden soutěžicí používá gel pro Sculptured Nail, druhý musí použít i pro Tip and Overlay. Soutěžící, používající akryl pro Sculptured Nail, jej musí použít i pro Tip and Overlay.
3.  Můžou být použité pouze čírý růžový a bílý materiál. Stavební materiál obsahující třpytky a/nebo jiné barvy je ZAKÁZANÝ. Kamuflažní materiály jsou ZAKÁZANÉ.
4.  Aplikace materiálu jakéhokoliv typu na tip před jeho připevněním k přírodnímu nehtu je zakázaná.
5.  K připevnění tipu k nehtu může být použité pouze číré lepidlo (gelové, brush-on, v tubě atd). Plastové formy pro sculptered nail jsou zakázané.
6. Soutěžící musí vyložit tipy na stůl před briefingem, ale tipy NESMÍ být použité před startem soutěže.
7.  Zdobení nesmí být použito.
8. Přírodní nehty modelky můžou být připravené před startem, ale nanášet jakýkolív materiál je zakázané. Na vyskytujicí se před startem poranění na prstech nebo kuži modelky nebude se brat zřetel.
9. Vykrajovatka, otočené tipy nebo jakékoliv jiné prostředky pro vytvoření smile line jsou ZAKÁZANÉ. Smile line se musí vytvořit JEN modeláži. Prokreslení je zakázané.
10. Všechny pilníky musí být čisté a nepoužité, Elektrické brusky jsou zakázané.
11.  Na umytí rukou lze použit jen čistou vodu. Mycí přípravky (mýdlo atd), a hydratační prostředky (olejíčky, krémy, lotiony atd) jsou zakázané.
12. Lunuly musí být vymodelováné na všech rukách, nesmí být pilované.
13. Všechny nehty musí být ve stylu francouzské manikúry (růžová/čírá/bílá). Po ukončení na rukách nesmí být jiné barvy nebo prostředky.
14. Spodní strana musí vypadat na obou rukách stejně.
15. V nominaci Perfect Match se posuzuji tyto kritéria: smile line, “C”curves, oblast kutikuly, tvar, kontrola produktu, shoda, struktura povrchu, struktura bočních stran, délka, lunuly, finální úprava, celkový dojem.

Kontakt
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com