It’s All About The Bling!

Nedivizní nominace.

1. Soutěžící budou mít 45 minut (nebude-li na rozvrhu řečeno jinak) na dokončení designu jedné ruky zdobením kamínky. Již existující nehty modelky nebudou posuzovány.

2. Pracovat se může jen s profesionálními produkty.

3. Na nehty může být předem nanesená barva. Na každý nehet můžete použít jinou barvu, podmínkou je, aby nehet byl jednobarevný.

4. Produkty typu Chrome jsou povolené, ale můžou být aplikované po odstartování soutěže. Chrome může být použit jen na povrchu vymodelovaných nehtů. Nehty musí být hladké, otvory nebo jakékoliv jiné nerovnosti pro připevnění kamínku nebo krystalů nejsou povolené.

5. Nehty před startem musí být BEZ JAKÉHOKOLIV DESIGNU NEBO ZDOBENÍ.

6. Není zadána preferovaná délka. Je povolen jakýkoliv tvar.

7. Čistící produkty (mýdla atd.) a hydratační produkty (olejíčky, krémy, pleťové vody) jsou povoleny. Přebytečný olejíček není povolen. Za přebytečný olejíček budou strženy body na základě rozhodnutí porotce.

8. Všechny produkty pro přípravu základu a fixování kamínků musí být čiré.

9. Vrchní lesk a UV gel jsou povolené.

10. Nominace All About A Bling bude posuzovaná podle následujících kriterií: originalita, preciznost zpracování, design, úroveň, vyváženost, množství použitých ozdob, vizuální zájem, tvar, nápaditost, detail, celkový dojem.

11. Jakákoliv práce která vyhraje, nebo už vyhrála první místo v soutěži NailPro nesmí být znovu použit vítězem, či zkopírován ostatními soutěžícími v dalších soutěžích NailPro. Pracovníci NailPro soutěže si vyhrazují právo diskvalifikovat jakýkoliv design, který shledají příliš podobným výhernímu designu. Jakákoliv diskuze o designu s pracovníky NailPro soutěže bude držena v přísné tajnosti.

Kontakt
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com