French Twist, pravidla

1. Soutěžící budou mít dve hodiny a a 30 minut (dvě ruce) nebo 1 hodinu a 30 minut (jedna ruka) na modeláž nehtů v soutěžním stylu a originální uměleckou interpretaci tradiční bílé-růžové francie. Modeláž může být provedená na šablonách nebo tipech. Kovové plíšky v(pod) šablonámi jsou zakázané.
2. Soutěžící mohou použít pro design jakoukoliv kombinaci světle růžového, čírého a bílého materiálu (akrylu nebo gelu), v odstínech tradiční francouzské manikúry. Kamuflaž může být použita na lůžko, ale nemusí. ŽÁDNÉ další barvy nejsou povoleny s výjimkou třpytek, stříbrných, zlatých, opalescentních, bledě růžové opalescentní, např.: žádná fialová, červená, hnědá atd.
3. Razitkování, ruční malba a jakekoliv chromy jsou zakázané.
4. Povolené zdobení, uvedene v p.2
5. Přirodní nehty modelky můžou být připravené před soutěží, ale produkty NESMÍ být aplikováné před začátkem soutěže.
6. Aplikovat na tipy jakekoliv čiré nebo barevné produkty před nalepením na přírodní nehty je zakázané.
7. K připevnění tipů k nehtům může být použité pouze číré lepidlo.
8. Veškerý stavební materiál musí být aplikován na přírodní nehet až po nalepení tipu či šablony. Plastové šablony jsou zakázané.
9. Povrch nehtového prodloužení musí být na stejné úrovni; vyvýšeniny se nepovolují.
10. Veškeré pilníky a pěnové pilníky musí být čisté a nepoužité; elektrické brusky jsou povolené.
11. Ruce modelky musí být beze zbytků prachu a špiny. Hydratační produkty (oleje, krémy, pleové vody) jsou povoleny ale nadbytečné používání je zakázáno. Bude na zvážení poroty, kolik strhnou bodů za přebytečný olejíček.
12. Modeláž na jedné ruce musí být ve finále ukončena leštěním do vysokého lesku, nebo aplikaci top gelu v gelovém systému, nebo aplikaci lesku v akrylovém systému. Žádné jiné laky, včetně třpytivého laku, nejsou povoleny.
13. French Twist bude posuzován v těchto kategoriích: laterální struktura, „C“ oblouk, originalita, oblast kutikuly, struktura povrchu, kontrola produktu, složitost, design a vyváženost, délka, tvar, finální úprava a celkový dojem.
14. Jakýkoliv French Twist design který vyhraje, nebo už vyhrál, první místo v soutěži NAILPRO nesmí být znovu použit vítězem, či zkopírován ostatními soutěžícími v dalších soutěžích NAILPRO. Pracovníci NAILPRO soutěže si vyhrazují právo diskvalifikovat jakýkoliv design, který shledají příliš podobným výhernímu designu. Jakákoliv diskuze o designu s pracovníky NAILPRO soutěže bude držena v přísné tajnosti.

Kontakt
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com